top of page

KONSULTACJA KROK PO KROKU

Jak to dokładnie wygląda? Co dostaniecie w cenie konsultacji?

Konsultacje żywieniowe, które prowadzę mogą odbyć się online lub stacjonarnie w gabinecie. 


Pierwszym etapem jest wypełnienie poniższego formularza. W miejscu „TEMAT” wystarczy wpisać konsultacje żywieniową lub ułożenie diety BARF. W miejscu na wiadomość należy określić mniej więcej czego dotyczyć ma konsultacja – nakreślić problem zwierzaka.

Kiedy już dostane waszą wiadomość, wyślę wam do wypełnienia ankietę żywieniową. Można ją wydrukować i wypełnić ręcznie, jak również w programie komputerowym (WordPad).


Drugi etap to wybór formy konsultacji i terminu. Stacjonarnie przyjmuje w gabinecie w Trzebińskim Centrum Weterynaryjnym. Zwykle, aby dokładnie wszystko wytłumaczyć i wspólnie wybrać najlepszy dla waszego pupila model żywienia potrzebuje do 60 minut.

Ostatnim, trzecim etapem jest ułożenie planu żywieniowego. Po konsultacji, kiedy już zbiorę wszelkie informację na temat swojego pacjenta i wybierzemy wspólnie model żywienia przechodzę do tworzenia i układania diety. Zwykle po około tygodniu, otrzymujecie ode mnie w formie elektronicznej wszelkie zalecenia, które omawiałam na konsultacji żywieniowej, jak i już gotowy plan żywieniowy (jadłospis).

Ale! To jeszcze nie wszystko. Jesteście pod moją opieką już zawsze! Gdyby coś było niezrozumiałe lub pojawiłyby się jakieś problemy, będę starała się pomóc. Jest możliwość również bezpłatnej kontroli – zwykle w formie konsultacji lub telefonicznie/mailowo.

Kontakt: Tekst

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

By umówić się na konsultacje, wypełnij poniższy formularz lub wyślij maila.

Małopolska/Chrzanów

Dziękujemy za przesłanie!

Kontakt: Kontakt
bottom of page